OCELOVÉ HALY

Projektujeme, vyrábíme, dodáváme a montuje ocelové haly všech typů včetně  výstavby základů a zajištění montáže elektroinstalace.

Potřebujete nové výrobní nebo skladové prostory? Svěřte se profesionálům specializujícím se na montované haly. Vyrábíme a dodáváme montované haly neomezených tvarů a velikostí. Díky jednoduché ocelové konstrukci je možno kdykoliv dále modifikovat. Samostatně dodáváme také zastřešení, opláštění hal a příhradové vazníky. Tradičně dodáváme na stavební trh halové kovové montované objekty jako komplety, anebo samostatné celky - nosné konstrukce, systémy opláštění,  sendvičové panely, profilované plechy a ostatní prvky montovaných hal. Haly, anebo jejich součásti dodáváme podle individuálních požadavků našich zákazníků bez montáže, s montáží na připravené základy, anebo jako kompletní stavbu včetně spodní stavby, základů a podlahy, s různou úrovní projektové dokumentace.

Morkus Morava s.r.o.

se zabývá stavbou montovaných hal, kdy Vám ve velmi krátkém čase zajistí rozsáhlé skladovací prostory, garáže či dílny za velmi příznivou cenu. Ke každé zakázce přistupujeme s individuálním přístupem a veškeré postupy navrhujeme na míru vašim požadavkům. Provádíme návrh, dodávku i montáž lehkých montovaných hal, které jsou mobilní a flexibilní. Pro dodávku materiálů máme ověřené výrobce, kteří nabízejí spolehlivost a kvalitu.

Montované haly

Haly stavíme jak oplechované, tak opláštěné speciální odolnou fólií. Kromě lehkých variant realizujeme i dlouhodobé haly. Pomůžeme vám s potřebným stavebním povolením či za vás zařídíme veškerý inženýring. U všech našich zakázek se řídíme stavebním zákonem, kdy pečlivě vedeme veškerou dokumentaci o průběhu stavby. Montované sklady a haly stavíme za příznivou cenu, rychle a k plné spokojenosti zákazníka.