Areál Morkus Morava s.r.o. - SlavíčAdministrativa Morkus Morava s.r.o. - SlavíčFirma MORKUS Morava s.r.o. byla založena v roce 2003. V tomto období ještě fungovala jako fyzická osoba David Morkus. V červnu 2007 se místem podnikání stala nová provozovna ve Slavíči u Hranic na Moravě, zde firma stále sídlí. S nárůstem aktivit a nabízených služeb, byla v roce 2008 provedena transformace na společnost s ručením omezeným. Od tohoto data společnost podniká pod názvem MORKUS Morava s.r.o.

V té době byla činnost firmy MORKUS Morava s.r.o. orientována na likvidace a demolice s následným využitím skladovacích a výrobních hal, sil, zásobníků a nádrží které byly dodávány a stavěny v repasovaném provedení. U nových dodávek jsme tyto materiály nakupovali od různých výrobců. Od roku 2009 jsou již veškeré práce prováděny jako komplexní stavby, včetně dodávky a montáže veškerých technologií. Součástí nabízených služeb je i provádění drobných i komplexní oprav smaltovaných nádrží, sil a zásobníků včetně pravidelných revizních prohlídek. V návaznosti na tyto služby jsme se rozhodli vyhledat kvalitního výrobce smaltovaných skladovacích objektů. Po více jak ročním hledání padlo definitivní rozhodnutí. Veškeré naše požadavky plně splňoval anglický výrobce smaltovaných nádrží, firma PERMASTORE Ltd. S ním jsme v roce 2013 podepsali distributorskou smlouvu. Od zahájení činnosti firmy Morkus Morava s.r.o. provádíme taktéž stavební práce v průmyslové, zemědělské a komunální sféře. Od roku 2014 máme vlastní výrobu ocelových konstrukcí ve Slavíči u Hranic na Moravě. Vyrábíme a montujeme ocelové montované haly pro zemědělskou, průmyslovou a obchodní sféru. V roce 2016 jsme zařadili do nabízených služeb a produktů dodávky a výstavby kompletních peletovacích linek.

Firma MORKUS Morava s.r.o. naplňuje veškeré kvalifikační a zákonné požadavky potřebné pro všechny uvedené práce a služby. Při těchto činnostech vždy dodržujeme předepsané technologické postupy s důrazem na bezpodmínečné plnění všech ekologických kritérií a dodržování podmínek BOZP či protipožární ochrany.

V oblasti výstavby a opravy smaltovaných nádrží, sil a zásobníků a provádění veškerých stavebních prací máme více jak desetiletou praxi. Za toto období jsme již realizovali více jak čtyři stovky zakázek různého rozsahu.

Představení firmy komplet ZDE

Představení firmy ke stažení ZDE

Věříme, že rozsah, komplexnost a kvalita našich služeb položila velmi pevné základy pro naši další, úspěšnou spolupráci.

NABÍZENÉ SLUŽBY

O nás - montované haly

OCELOVÉ HALY

Výroba, dodávka a montáž

Dodáváme a montujeme ocelové haly se širokou možností využití v průmyslu i zemědělství. Skladové haly, výrobní haly, ocelové haly nezaplené, montované ocelové haly zateplené. Montáží ocelových hal se zabýváme od roku 2003. Rozměry a tvary námi montovaných hal jsou variabilní.

about_us_7

NOVÉ SMALTOVANÉ NÁDRŽE

Dodávka a montáž

Nabízíme komplexní služby v oblasti skladování kapalných látek ve smaltovaných nádržích. Smaltované nádrže jsou tradičním způsobem řešení skladovacích potřeb pro mnoho oborů. Naše služby pokrývají celý proces realizace, od projekčních prací až po dodávku a montáž smaltovaných nádrží.

Uložit

Uložit

Onás - renovované smaltované nádrže

RENOVOVANÉ SMALTOVANÉ NÁDRŽE

Renovace, dodávka a montáž

Nabízíme naše zkušenosti a služby v oblasti oprav a renovací nádrží ze smaltovaných plechů. Opravy a renovace nádrží provádí naši proškolení pracovníci s mnohaletými zkušenostmi. Zákazníkům, kteří chtějí zrovoznit starší nepoužívané nádrže nabízíme opravu či kompletní renovaci nádrží.

Onás - renovovaná smaltovaná sila

RENOVOVANÁ SMALTOVANÁ SILA

Dodávka a montáž

Nabízíme naše zkušenosti a služby v oblasti oprav a renovací sil ze smaltovaných plechů. Opravy a renovace sil provádí naši proškolení pracovníci s mnohaletými zkušenostmi. Zákazníkům, kteří chtějí zrovoznit starší nepoužívané sila nabízíme opravu či kompletní renovaci sil.

O nás - sila na vlhkou kukuřici

SILA NA VLHKOU KUKUŘICI

Dodávka a montáž

Zákazníkům, kteří chtějí zrovoznit starší nepoužívaná sila nabízíme provedení opravy či kompletní renovace sila. Takto je možné podstatně snížit náklady potřebné k výstavbě sila nového. Nabízíme zkušenosti a služby v oblasti oprav a renovací sil.

O nás - pozinovsná sila

POSKLIZŇOVÉ LINKY

Dodávka a montáž

Nabízíme komplexní služby v oblasti úpravy a skladování zrnin. Neustále se zvyšující význam všech druhů obilovin v potravinářském a krmivářském sektoru klade také zvýšené nároky na komplexní řešení jejich pěstování, zpracování a skladování.

O nás - ocelové konstrukce

OCELOVÉ KONSTRUKCE

Výroba, dodávka a montáž

Zhotovíme výrobky z kovových materiálů v kusovém a malosériovém množství dle vašeho návrhu a požadavku nebo pomůžeme při vývoji danné součásti či výrobku. Ve Slavíči u Hranic na Moravě máme v provozu kompletní výrobní závod včetně traskárny a lakovny.

O nás - demolice a likvidace staveb

DEMOLICE A LIKVIDACE STAVEB

Odstranění staveb

Provádíme demolice budov, betonových a ocelových staveb, průmyslových areálů, likvidace strojů, zařízení a vyklízení prostorů pro instalaci nových technologií. Nabízíme kompletní likvidace všech druhů objektů v zemědělství i průmyslu.

Uložit