Areál Morkus Morava s.r.o. - SlavíčAdministrativa Morkus Morava s.r.o. - SlavíčFirma MORKUS Morava s.r.o.byla založena v roce 2003. V tomto období ještě fungovala jako fyzická osoba David Morkus. V červnu 2007 se místem podnikání stala nová provozovna ve Slavíči u Hranic na Moravě, zde firma sídlí doposud. S nárůstem aktivit a nabízených služeb byla v roce 2008 provedena transformace na společnost s ručením omezeným. Od tohoto data společnost podniká pod názvem MORKUS Morava s.r.o.

MORKUS Morava s.r.o. se od svého vzniku zaměřuje na dodávky a montáže nových a renovovaných smaltovaných sil, nádrží a zásobníků všech typů. Tato činnost zahrnuje drobné i komplexní opravy smaltovaných nádrží, sil a zásobníků. V návaznosti na tyto služby jsme se rozhodli vyhledat kvalitního výrobce smaltovaných skladovacích objektů. Po více jak ročním hledání padlo definitivní rozhodnutí. Veškeré naše požadavky plně splňoval anglický výrobce smaltovaných nádrží, firma PERMASTORE Ltd. Tento výrobce vyrábí smaltované nádrže již několik desetiletí a jeho produkty jsou instalovány po celém světě. Po vzájemné dohodě byla na sklonku roku 2013 podepsána distributorská smlouva pro oblast ČR a SR. Od tohoto roku dodáváme a montujeme smaltované nádrže Permastore v ČR, SR ale i okolních státech.

Již od doby provedení transformace na společnost s ručením omezeným provádíme montáže a demontáže konstrukcí ocelových hal včetně jejich oprav a renovací. S narůstajícím zájmem zákazníků o služby v této oblasti bylo vytvořeno samostané oddělení s názvem Haly Morkus. Zaměřili jsme se na výrobu a výstavbu nových konstrukcí ocelových hal, včetně dodávky spodní stavby a doplňujících příslušenství. Dodáváme  a montujeme ocelové haly s opláštěním a zastřešením. Firma MORKUS Morava s.r.o. se kromě výroby ocelových hal zabývá rovněž výrobou a montáží vybraných ocelových konstrukcí. Ocelové konstrukce mohou být nosným systémem zděné stavby nebo jsou připraveny pro opláštění ocelovým pláštěm jako montované haly. Ocelová konstrukce je chráněna proti vlivům koroze nátěrem nebo žárovým pozinkováním. Jde především o lehké svařované nebo šroubované konstrukce s použitím hospodárných profilů s důrazem na minimalizaci nákladů na spodní stavbu. Ocelové konstrukce jsou součástí námi dodávaných montovaných hal.

Věříme, že rozsah, komplexnost a kvalita našich služeb položila velmi pevné základy pro naši další, úspěšnou spolupráci.

NABÍZENÉ SLUŽBY

O nás - montované haly

OCELOVÉ HALY

Výroba, dodávka a montáž

Dodáváme a montujeme ocelové haly se širokou možností využití v průmyslu i zemědělství. Skladové haly, výrobní haly, ocelové haly nezaplené, montované ocelové haly zateplené. Montáží ocelových hal se zabýváme od roku 2003. Rozměry a tvary námi montovaných hal jsou variabilní.

about_us_7

NOVÉ SMALTOVANÉ NÁDRŽE

Dodávka a montáž

Nabízíme komplexní služby v oblasti skladování kapalných látek ve smaltovaných nádržích. Smaltované nádrže jsou tradičním způsobem řešení skladovacích potřeb pro mnoho oborů. Naše služby pokrývají celý proces realizace, od projekčních prací až po dodávku a montáž smaltovaných nádrží.

Uložit

Uložit

Onás - renovované smaltované nádrže

RENOVOVANÉ SMALTOVANÉ NÁDRŽE

Renovace, dodávka a montáž

Nabízíme naše zkušenosti a služby v oblasti oprav a renovací nádrží ze smaltovaných plechů. Opravy a renovace nádrží provádí naši proškolení pracovníci s mnohaletými zkušenostmi. Zákazníkům, kteří chtějí zrovoznit starší nepoužívané nádrže nabízíme opravu či kompletní renovaci nádrží.

Onás - renovovaná smaltovaná sila

RENOVOVANÁ SMALTOVANÁ SILA

Dodávka a montáž

Nabízíme naše zkušenosti a služby v oblasti oprav a renovací sil ze smaltovaných plechů. Opravy a renovace sil provádí naši proškolení pracovníci s mnohaletými zkušenostmi. Zákazníkům, kteří chtějí zrovoznit starší nepoužívané sila nabízíme opravu či kompletní renovaci sil.

O nás - sila na vlhkou kukuřici

SILA NA VLHKOU KUKUŘICI

Dodávka a montáž

Zákazníkům, kteří chtějí zrovoznit starší nepoužívaná sila nabízíme provedení opravy či kompletní renovace sila. Takto je možné podstatně snížit náklady potřebné k výstavbě sila nového. Nabízíme zkušenosti a služby v oblasti oprav a renovací sil.

O nás - pozinovsná sila

POSKLIZŇOVÉ LINKY

Dodávka a montáž

Nabízíme komplexní služby v oblasti úpravy a skladování zrnin. Neustále se zvyšující význam všech druhů obilovin v potravinářském a krmivářském sektoru klade také zvýšené nároky na komplexní řešení jejich pěstování, zpracování a skladování.

O nás - ocelové konstrukce

OCELOVÉ KONSTRUKCE

Výroba, dodávka a montáž

Zhotovíme výrobky z kovových materiálů v kusovém a malosériovém množství dle vašeho návrhu a požadavku nebo pomůžeme při vývoji danné součásti či výrobku. Ve Slavíči u Hranic na Moravě máme v provozu kompletní výrobní závod včetně traskárny a lakovny.

O nás - demolice a likvidace staveb

DEMOLICE A LIKVIDACE STAVEB

Odstranění staveb

Provádíme demolice budov, betonových a ocelových staveb, průmyslových areálů, likvidace strojů, zařízení a vyklízení prostorů pro instalaci nových technologií. Nabízíme kompletní likvidace všech druhů objektů v zemědělství i průmyslu.

Uložit