Sportovní víceúčelová hala 02 02

Sportovní víceúčelová hala 02 02

Konstrukční řešení haly

Při montáži sportovních hal používáme variabilní systém ocelové nosné konstrukce, který tvoří ocelový skelet haly. Důležité je i opláštění sportovní haly. Můžete si vybrat z široké palety stěnových plášťů a střešních plášťů a vzhled haly tak přizpůsobit jejímu účelu.

Doporučíme Vám nejen vhodný odstín pláště haly i zajímavý odstín nosné ocelové konstrukce. Nabízíme také různé druhy příslušenství, plastová nebo hliníková okna a dveře, obloukové nebo šedové světlíky, klasická, rolovací či sekční vrata atd. Vzhled a rozměry sportovní haly přizpůsobíme vašim požadavkům a potřebám.

Základní velikost modulu je 6 m a vlastní rozpon haly v rozpětí od 6 do 45 m v závislosti na typu použité nosné konstrukce. Ocelová konstrukce haly může být rámová nebo příhradová, jednolodní či vícelodní. Výška sportovní haly a typ střešního pláště (sedlová, rovná, pultová) bude přizpůsobena vašim požadavkům při dodržení statických výpočtů.

Montované sportovní haly

jsou velmi často využívány pro zastřešení sportovišť většiny známých sportů. Navrhujeme a realizujeme montované sportovní haly s ocelovou konstrukcí. Tento typ stavby se hodí pro zastřešení tenisových kurtů, fotbalových a hokejových hřišť, plaveckých bazénů, hřišť na házenou či volejbal atd. Výjimkou nejsou ani bowlingové haly a jiná volnočasová centra. Ve porovnání s přetlakovými sportovními halami mají montované haly nižší náklady na provoz, delší životnost a nabízejí širší užitné vlastnosti. Sportoviště umístěné v montované hale je možné využívat bez ohledu na okolní klima a počasí.

Společnost Morkus Morava s.r.o. má zkušenosti se sportovních hal, nabízí flexibilitu a individuální výběr materiálů, designu a parametrů stavby. S námi má vaše stavba jediného dodavatele. A to včetně zákaznického servisu a konzultací. Velikost a parametry sportovní haly a zastřešení sportovišť záleží jen a pouze na vás a vašich potřebách. Jsme schopni vyrobit a postavit pro vás haly libovolné velikosti a v případě jakýchkoliv zvláštních požadavků pro vás máme připravenu řadu doplňků.

 

Vlastnosti sportovních hal

Pokud je potřeba, ocelové haly Morkus Morava s.r.o. mohou být dodány kompletně na klíč. Provádíme vše od projekčních prací, vyřízení stavebních povolení až po zrealizovaní spodní stavby, dodání požadovaného sportovního povrchu až po vlastní výrobu a montáž sportovní haly.

Provedeme nejen výstavbu zcela nové sportovní haly dle vašich požadavků. ale můžeme zastřešit již existující prostory a sportoviště. Montované sportovní haly Morkus Morava s.r.o. jsou kvalitním a zároveň cenově dostupným řešením. Nabízíme všeobecné poradenství, vytvoření projektové dokumentace a realizaci stavby. okna, vrata a jiné.

Firma Morkus Morava s.r.o. je stabilním dodavatelem sportovních hal pro různé odvětvíí sportu. Námi montované haly vynikají skvělými konstrukčními vlastnostmi a možnostmi danou sportovní halu přizpůsobit individuálním požadavkům. Věříme, že naše nabídka, rozsah a komplexnostnašich nabízených služeb vás zaujmou.