Obloukové haly

Vám dávají možnost rychle a levně postavit novou halu či přístřešek. Vynikají skvělou odolností, nízkými provozními náklady a dlouhou životností. Ušetříte tedy nejen při nákupu a výstavbě, ale i v průběhu let, kdy budete halu využívat. Díky snadné demontáži můžete v případě potřeby pohodlně celou halu přesunout na jiné místo.

Obloukové haly jsou vynikající alternativou běžných staveb a stávají se velmi preferovaným řešením. Mezi hlavní výhody patří především skvělé vlastnosti používaného materiálu a neomezené rozpětí konstrukce bez středových sloupů. Naše obloukové haly se osvědčily pro různé účely v zemědělském a průmyslovém odvětví.

Výhody obloukových hal

Předností obloukových hal je rychlá montáž a demontáž, což umožňuje halu rychle a snadno přemístit na jiné místo. Tyto haly jsou vyrobeny z lehké konstrukce, montáž je tak rychlá bez nutnosti použití těžké techniky,  což přináší snížení nákladů.

Oblouková hala 02 big

Oblouková hala 03

Oblouková hala 03

Jednoduchá konstrukce

Konstrukce těchto hal je vyrobena z ocelových profilů s pozinkovanou úpravou. Jednotlivé komponenty ocelových konstrukcí se jednoduše a rychle spojují pomocí pevnostních šroubů a speciálních spojek. Konstrukce mohou mít různé rozpětí, výšku a délku. Obloukové haly vyžadují oproti běžným stavbám méně času při montáži.

 

Oblouková hala 03

Životnost a údržba

Obloukové haly vyžadují jen minimální údržbu. Čištění PVC krytiny a kontrola komponentů se provádí maximálně 2x - 3x do roka. Pokyny k údržbě dodáváme pro každou obloukovou halu. Při dodržování těchto pokynů docílíte takřka neomezené životnosti použitých materiálů při neomezení všech požadovaných technických parametrů haly.

 

Oblouková hala 03

PVC krytina

Obloukové haly maji multifunkční využití. Jsou vhodné pro uložení techniky, materiálů, ustájení zvířat. Výhodou obloukových hal je jejich variabilita v rozměrech, bezúdržbové užívání, cenově dostupná řešení. Na obloukové haly se dává plachta z PVC 680 g/m2 - široká škála barev. Obloukové haly navrhujeme i do sněhových oblastí IV a V.