Jezdecké haly a jízdárny 07

Jezdecké haly a jízdárny 04

Kryté jezdecké haly

Konstrukce montované haly jízdárny je tvořena příhradovou nebo bez příhradovou konstrukcí nebo jejich kombinací, plnostěnnými sloupy a příhradovými vazníky. Svými vlastnostmi je jezdecká hala dimenzována na potřebné sněhové a větrové oblasti. To znamená že námi dodávané ocelové konstrukce hal lze dodat a namontovat do jakékoli sněhové a větrové oblasti.

Velikost i tvar jízdárny si můžete navolit dle vlastních potřeb a zajistit tak příjemné prostředí jak pro koně, tak i pro jezdce a návštěvníky. Díky našemu modulárnímu systému konstrukce hala nabízí širokou škálu využití s řadu možností a variací.

Pro zvýšení životnosti ocelové konstrukce jezdecké haly je možné celou nosnou konstrukci haly pozinkovat či opatřit speciálním nástřikem.

Výhody montované jezdecké haly

  • rychlá výstavba jezdecké haly
  • dobrá cena montované haly
  • jezdeckou halu lze přemístit na jiné místo
  • jízdárny dodáváme v zateplené a nezateplené variantě
  • zastřešení konstrukce jízdárny pomocí technické textilie nebo trapézovým plechem
  • široká škála barevného opláštění
  • hala s odnímatelnými a pojezdovými boky opláštění

Uložit

Montované haly pro jízdárny

Naše montované jezdecké haly nabízejí pohodlný tréninkový prostor pro jezdce i koně. Krytá jezdecká hala zajistí příjemnou teplotu a stálé prostředí jak v letních, tak v sychravých měsících. Výhoda montovaných jezdeckých hal spočívá především v úspoře finančních prostředků při výstavbě, rychlosti výstavby, flexibilitě a variabilitě. Montované haly pro jízdárny nabízíme buď jako uzavřené budovy, objekty bez obvodových stěn nebo se snadno odnímatelnými stěnami.

Technická gumo textilie použitá na opláštění jezdeckých hal poskytuje dostatek přirozeného denního světla, optimální klima uvnitř jízdárny pak zajistí cirkulaci čerstvého vzduchu prostřednictvím sacích otvorů s ventilačními hlavicemi. Naše montované jezdecké haly splňují všechny provozní požadavky, to je přístup vzduchu a prostupnost světla. Jezdecké monotané haly dodáváme s odnímatelnými bočními panely či s umělým osvětlením. Dobrou světelnost lze také zajisit vhodným výběrem opláštění či přidáním různých prosvětlovacích prvků. Standardně montujeme také zastřešení stávajících jezdeckých areálů. Montované haly pro jízdárny navrhujeme a vyrábíme s maximální kvalitou a užitnými vlastnostmi.

Specifikace jezdeckých hal

Tyto jezdecké haly dodáváme v různém barevném provedení RAL. Jízdárna může být opláštěná technickou textilií která umožňuje propustnost přirozeného denního světla, trapézovými plechy, sendvičovými panely nebo jejich různou kombinací. Přesný typ opláštění vychází z požadavků investora a zvoleného konstrukčního řešení. Montujeme jezdecké haly opláštěné trapézovými plechy či zateplenými PUR, PIR nebo PS panely. Pro zajištění provozu jezdecké haly v nočních hodinách a při nedostatku přirozeného světla nabízíme dodávku a montáž umělého osvětlení.

Jízdárny a jezdecké haly můžeme dodat i takzvaně na klíč včetně spodní stavby a potřebného technického příslušenství. Vše je stanoveno v podrobné cenové nabídka která je vyvořena dle požadavků a potřeb zákazníka. Ocelovou konstrukci lze umístit na betonové desky, obvodový pas, betonové patky, či obvodové zdivo. Způsob její instalace je pak určen konkrétním typem povrchu. Spodní stavba montované jízdárny je vždy navrhována podle statické a geologické zprávy.

Standardní velikosti jízdárny:

  • 22 x 42 m, běžné rozměry pro každodenní jízdu a lekce
  • 22 x 60 m pro drezuru a soutěže v ukázkovém skoku