Střešní opláštění pro montované haly

Naše společnost nabízí, díky konstrukčnímu řešení ocelových střešních konstrukcí, širokou škálu zastřešení ocelových montovaných hal. Konstrukční řešení našich hal nám umožňuje používat zastření - střešní systémy pro objekty zateplené i nezateplené. U zateplených hal používáme pro opláštění střech sendvičové panely nebo skládané střešní pláště, zatímco pro haly nezateplené používáme střešní trapézové plechy. K dispozici máme střešní prosvětlovací doplňky, které splňují vysoké nároky na prosvětlení vnitřních skladovacích či výrobních prostor. Zastřešení ocelových montovaných hal

Zastřešení vlnitým a trapézovým plechem
Vlnitý a trapézový plech

Uložit

Uložit

Uložit

 Střešní sendvičový panel 01
Střešní sendvičový panel

Opláštění PVC plachtou 01
PVC plachta

Uložit

Skládaný střešní plášť 01
Skládaný střešní plášť

TRAPÉZOVÝ PLECH

Pro střešní opláštění objektů a hal u kterých není kladen vysoký požadavek na tepelně izolační vlastnosti se používá trapézový či vlnitý plech. Střešní trapézové plechy jsou válcovány z pozinkovaných plechů a jsou pozinkovány nebo opatřeny barevným povrchovým nástřikem či jinou úpravou. Barevné řešení je možné vybírat z široké palety odstínů RAL. Tyto trapézové a vlnité plechy je možno také dodat s antikondenzační úpravou.

SENDVIČOVÝ PANEL

Tyto panely jsou nejběžnějším typem pro opláštění střešních konstrukcí montovaných hal, které nám umožňují vyhovět požadavkům pro tepelně izolační a požární vlastnosti objektů. Tyto střešní panely se varábí v široké škále povrchových variant profilů a barevného řešení. Speciálním druhem panelu z PUR jádrem je AGROpanel, který má interiérovou krycí vrstvu z laminátu z důvodu vyšší odolnosti proti agresivnímu prostředí.

PVC PLACHTA

Námi dodávané PVC plachty jsou určeny pro celoroční venkovní použití. Odolávají vodě, nízkým i vysokým teplotám, větru a slunečnímu záření. Plachty jsou dodávány v rozličných barvách a gramážích. Platí, že čím větší je gramáž plachty, tím lépe tato střešní plachta odolává povětrnostním vlivům a je pevnější vůči vyvíjenému tlaku a protrhnutí. Na námi montované lehké montované haly používáme třívrstvou plachtu s neelastickou textilií.

SKLÁDANÝ PLÁŠŤ

Skládaný lehký střešní plášť je tvořen kombinovanou skladbou  různých materiálů s velmi kvalitními  parametry.  Nosnou  konstrukci  tvoří  profilovaný  trapézový  plech,  požární  odolnost  zajišťují  jedna až dvě vrstvy  minerální vaty. Maximálního tepelného odporu je dosaženo pomocí vložených izolačních desek z elastifizovaného pěnového polystyrénu. Parozábrana a hydroizolační souvrství s odolností vůči povětrnostním vlivům vše doplňuje.

Střešní doplňky

Střešní doplňky 01
Střešní doplňky

Střešní doplňky nám umožňují splnit požadavky našeho zákazníka a zajistit technické a funkční řešení potřebné k individuálnímu záměru díla. Díky všem těmto doplňkům zajišťujeme důležité prosvětlení a odvětrávání stavebního objektu, které se volí podle provedení střechy a samotné použité střešní krytiny.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Prosvětlovací pásy

Střešní prosvětlovací pásy 01
Střešní pásy

Zajišťují prosvětlení vnitřních prostor montovaných hal přirozeným denním světlem. Prosvětlovací panely jsou využívány hlavně u střešních konstrukcí s vyšším spádem. Příčné prosvětlovací pásy šířky 1 m, délky maximálně 6 m, komůrkový polykarbonát nebo speciální tvarovky. Tento prosvětlovací sytém neumožňuje odvětrání.

Uložit

Uložit

Uložit

Střešní hřebenový světlík

Hřebenové světlíky 01
Hřebenový světlík

Na prosvětlení průmyslových, skladovacích, zemědělský hal jsou velmi vhodné střešní hřebenové světlíky. Tyto světlíky zajišťují dostatek denního světla na osvětlení vnitřního prostoru montované haly a navíc přináší úsporu energie. Tvar může být obloukový, sedlový či pultový. Jedná se o nejčastějších variantu prosvětlení hal.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Prosvětlovací panely

Prosvětlovací panely 01
Prosvětlovací panely

Podobně jako střešní světlíky nebo prosvětlovací pásy zajišťuje lokální prosvětlení vnitřních prostor ocelových hal. Tento druh prosvětlení se využívá především u všech více členitých střešních konstrukcí. Tyto prosvětlovací panely se používají pro průmyslové objekty, jako jsou sklady, továrny i občanskou výstavbu.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit