Prostupy stěnovým opláštěním

Materiál a zpracování stěnového pláště doplňuje celkový dojem budovy. Nabízíme rozličné typy opláštění podle přání zákazníka a s ohledem na požadavky tepelné izolace. Stěnové doplňky montovaných hal zajišťují technické a funční řešení které vychází z požadavků a představ zákazníka. Díky těmto doplňkům můžeme libovolně plášť montované haly doplňovat o prvky zajišťující prosvětlení, větrání a přístupy do stavebního objektu. Okna i dveře mohou být vyrobeny z plastových nebo hliníkových rámů včetně případných prosklených stěn. Vrata nabízíme s elektrickým pohonem a to sekční, rolovací nebo i klasická ocelová otvíravá či pojezdná.Stěnové opláštění může být taktéž osazeno prosvětlovacími pásy či větracími žaluziemi. Světlíky hřebenové světlíky dodáváme nejčastěji obloukové, s hliníkovou konstrukcí zasklené polykarbonátovými deskami. Součástí pak mohou být větrací křídla s elekrickým pohonem.

Okna pro montované haly

Okna jsou vhodnými prvky pro prosvětlení a větrání do většiny námi dodávaných hal. Zajišťují maximální prosvětlení vnitřních prostor přirozeným světlem. Pro naše stavby nabízíme široký sortiment okenních systémů s výbornými fyzikálně-technickými parametry. Do námi montovaných hal dodáváme plastová nebo hliníková okna. Plastová okna jsou vhodná do všech typů montovaných hal. Barevně je možné plastová okna různě kombinovat s barevným provedením montované haly. Použití hliníkových oken zajistí nadstandardní design a luxusní vzhled celé montované haly.

Okna montovaných hal 01
Okna montovaných hal

Dveře pro montované haly

Standardně u našich hal dodáváme dveře s izolační výplní, ale je možno zabudovat i dveře neizolované. Do námi montovaných hal dodáváme i plastové nebo hliníkové dveře. Plastové dveře jsou vhodné do všech typů montovaných hal. Barevně je možné plastové dveře různě kombinovat s barevným provedením montované haly. Použití hliníkových dveří zajistí nadstandardní design a luxusní vzhled celé montované haly. Hliníkové dveře jsou také velmi žádaná v reprezentativních administrativních halách, kde jsou doplněny o hliníkové okna či reprezentativní vstupy z hliníkových profilů.

Dveře montovaných hal 01
Dveře montovaných hal

Průmyslová vrata

 Průmyslová vrata slouží k uzavření výrobní haly, továrny, skladu, hangáru, depa a dalších objektů, ve kterých je kladen požadavek na možnost průjezdu různých dopravních prostředků a techniky. V oblasti průmyslového sektoru jsou kladeny velmi vysoké nároky na životnost, variabilitu, funkčnost a bezpečnost uzavření stavebního otvoru. Do námi montovaných hal nejčastěji dodáváme sekční nebo rolovací  průmyslová vrata v různém barevném provedení, v různých možnostech prosvětlení a variantách ovládání. Stále je zájem i o vrata klasická s manuálním otvíráním. 

Vrata montovaných hal 01
Vrata montovaných hal

Prosvětlovací pásy

Lehké sklolaminátové a polykarbonátové prosvětlovací profily jsou určené k prosvětlení obvodových plášťů všech typů objektů. Vysoká světelná prostupnost, teplotní stálost a výborné mechanické vlastnosti zaručují dlouhodobou životnost. Polykarbonát je termoplast, který vyniká výbornými optickými vlastnostmi a odolností proti nárazu. Ve stavebnictví se polykarbonát uplatňuje jako prosvětlovací, netříštivý, tepelně i zvukově izolační prvek. Vlastní prosvětlovací pás bývá nejčastěji tvořen polykarbonátovými deskami, popřípadě izolačním zasklením.

Prosvětlovací pásy 01
Prosvětlovací pásy

Větrací mřížky a žaluzie

Větrací mřížky jsou určeny k zakrývání stavebních otvorů a k odvětrávání průmyslových, skladovacích, výrobních a zemědělských montovaných hal. Větrací žaluzie a mřížky dodáváme v plastovém, kovovém či nerezovém provedení. Plastové větrací a ventilační mřížky se samotížnou žaluzií jsou vhodné pro venkovní použití především na opláštění montovaných hal.  Výhodou větracích mřížek se samotížnou žaluzií je, že se otevírají tlakem vzduchu, který vznikne po zapnutí ventilátoru. Větrací mřížky se žaluzií s kruhovým vyústěním se zapojují do centrálních systémů odvětrání a odsávání.  

Větrací žaluzie 01
Větrací žaluzie