Pozvánka na veletrh Techagro 2018

Logo Techagro 2018Vážení obchodní přátelé, rádi Vás uvítáme na stáncích společnosti MORKUS Morava s.r.o. u příležitosti konání mezinárodního veletrhu zemědělské techniky TECHAGRO 2018 v Brně, kde nás od 8.dubna – 12. dubna 2018 naleznete v pavilonu G2, stánek č. 021 a v pavilonu A1, stánek č. 32.

Slevový voucher pro zakoupení slevněné vstupenky na veletrh Techagro 2018.

Za dobu více než dvacetiletého úspěšného trvání nesou veletrhy TECHAGRO, SILVA REGINA, BIOMASA známku prestižní akce s vysokým odborným kreditem, která představuje jednu z předních událostí svého druhu v Evropě.

TECHAGRO patří mezi tři největší zemědělské veletrhy v Evropě a i v ročníku 2018 je brněnské výstaviště zcela vyprodané. Zastoupena je většina značek zemědělské techniky působících na evropském trhu, velký je podíl zahraničních vystavovatelů. Tento veletrh se více zaměřuje na rostlinnou výrobu, v pavilonu A1 vznikla hala posklizňových technologií a zemědělská technika má k dispozici více prostoru než v minulých ročnících. Vystavovatelé prezentují také komunální techniku. Zastoupeny jsou trendy – digitální technologie, precizní zemědělství nebo využití navigačních systémů.

 

Slevový kupon
Slevový kupon na zakoupení vstupenky na Techagro 2018
Pozvánka na veletrh Techagro 2018
Pozvánka na veletrh Techagro 2018